Zaproszenie na Kiermasz Wielkanocny

Kościół i Przedszkole w Zatoniu od zawsze były blisko siebie – i w sensie dosłownym, bo są od siebie oddalone zaledwie kilkadziesiąt kroków, i w sensie duchowym, i emocjonalnym. Kościół i Przedszkole – to najważniejsze wspólnoty Zatonia w naturalny sposób ze sobą połączone i przeplecione, gdyż w dużej części tworzą je te same osoby. Zatońscy Parafianie często byli uczestnikami lub widzami wydarzeń organizowanych przez nasze Przedszkole.

W niedzielę 3 kwietnia 2022 pragniemy zaprosić Parafian i Mieszkańców Zatonia na kiermasz wielkanocny, który odbędzie się na placu przed kościołem w godz.10.00.-12.00. Na kiermaszu będzie można zakupić ozdoby wielkanocne przygotowane przez nauczycielki i rodziców naszych przedszkolaków. Będą to stroiki na stół, wieńce na drzwi i palmy wielkanocne. Dodatkową ofertą będzie pyszne ciasto upieczone przez rodziców naszych przedszkolaków.

Przedszkole w Zatoniu przeszło ostatnio gruntowny remont schodów i korytarza na pierwszym piętrze. Przygotowujemy się do wygospodarowania łazienki dla dzieci na piętrze przedszkola. Prace te zmierzają do przygotowania placówki do pracy w trzech grupach wiekowych. Tak więc nasze przedszkole rozwija się i powiększa. Będzie to wymagało także przygotowania dodatkowej sali dla dzieci na piętrze przedszkola. Rodzice i nauczycielki chcą włączyć się w zdobycie środków finansowych na wyposażenie tej sali, a przede wszystkim na zakup nowych zabawek i pomocy dydaktycznych. Sposobem zdobycia tych środków jest właśnie organizowany przez nas kiermasz wielkanocny.

Zapraszamy więc wszystkich Przyjaciół naszego przedszkola, Parafian i Mieszkańców Zatonia na
kiermasz wielkanocny 3 kwietnia 2022 godz. 10.00.-12.00.

Nauczycielki Przedszkola w Zatoniu
Rodzice Przedszkolaków

Renata Dobrucka-Ratajczak

Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł