Dzień Rodziny

Dzień 15 czerwca 2021 roku był wyjątkowy dla młodszej grupy przedszkolnej, czyli Misiów Tulisiów. Po raz pierwszy w roku szkolnym 2020/2021  dzieci zaprosiły rodziców na swój występ na żywo, a okazja była szczególna – Dzień Rodziny.

            Uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki recytowały, śpiewały oraz tańczyły. Po występie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty: dla mam – torebki, a dla tatusiów – złote rybki. Dzieciom także należały się podarunki. Za rok wspólnej zabawy i nauki zostały obdarowane książkami o dinozaurach i lizakami.

            Przedszkolaki po raz kolejny mogły skorzystać z życzliwości pana Wiesława Kuchty ze Stowarzyszenia Dobry Start. Wraz z pomocnikiem ustawił na terenie przedszkola dmuchane atrakcje, na których dzieci mogły pozjeżdżać i poskakać. W przerwach od energicznych harców można było napić się, skosztować smakowitych ciast, deserków oraz soczystych owoców przygotowanych przez ich wspaniałych rodziców.

Po długich miesiącach, w których musieliśmy ograniczać swoje kontakty, w końcu mogliśmy wszyscy się spotkać, poznać i porozmawiać, a było to bardzo miłe spotkanie. Oby czekało nas takich więcej.

Małgorzata Lewandowska
Red. Renata Dobrucka-Ratajczak

Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł