Życzenia na Wielkanoc

    Życzenia mają tylko wtedy sens, gdy mocno wierzysz, że się mogą spełnić. Co więc spełnić się może jeśli masz wiarę w moc życzeń? Tylko to, czemu możesz i chcesz trochę pomóc. Zaufaj tym, którzy życzą Ci miłości, bliskości, nadziei wbrew logice, zdrowia, radości. Temu wszystkiemu możesz po prostu wyjść naprzeciw.

   Na te najradośniejsze Święta Zmartwychwstania Pańskiego, w tym najsmutniejszym możliwym czasie, od Zarządu Stowarzyszenia Nasze Zatonie i od Sołtysa Krzysztofa Sadeckiego

ŻYCZYMY WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ZATONIA,  RODZINOM I PRZYJACIOŁOM, CZŁONKOM STOWARZYSZENIA NIE MIESZKAJĄCYM W ZATONIU I WSZYSTKIM LUDZIOM, ZA KTÓRYMI TĘSKNICIE,

 BY TĘSKNOTA ZAMIENIŁA SIĘ W BLISKOŚĆ, STRACH O ŻYCIE SWOJE I BLISKICH W ZDROWIE, SMUTEK W WIELKĄ RADOŚĆ. 

    Czasy w których przyszło nam spędzać te święta, to nie jest zupełnie nowa sytuacja, to już się kiedyś wydarzyło.  Dawno temu w Jerozolimie miała miejsce smutna historia z nieoczekiwanym zakończeniem. Samotność, strach, smutek i cierpienie w końcu ustąpiły, a przecież  tylko nieliczni wówczas zaufali do końca i mieli nadzieję.

MIEJCIE WIĘC NADZIEJĘ WBREW LOGICE I ZAUFAJCIE 

    Życzymy żebyście spotkali się ze Zmartwychwstałym już w Niedzielę Wielkanocną, a z rodzinami, przyjaciółmi, znajomymi i zupełnie obcymi, uśmiechniętymi ludźmi na ulicach jak najszybciej.

Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł