TURNUS REHABILITACYJNY – KOMUNIKAT

      Uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego, chciałam Państwa powiadomić, że  zebranie organizacyjne odbędzie się w środę tj. 24 marca o godz. 17 tej, przy Oranżerii w parku.

Uczestnicy turnusu, którzy otrzymali dotację, będą  mogli wpłacić skarbnikowi, zaliczkę w wysokości 300,00 zł. Pozostali uczestnicy , którzy nie mają dotacji, będą musieli indywidualnie dokonać wpłaty na konto biura turystycznego. Nr konta podam na spotkaniu.

Na spotkaniu rozdam też wszystkim druki do wypełnienie przez lekarza pierwszego kontaktu. Chciałam też Państwa poinformować że oficjalnie turnus kończy się nam 28 maja w piątek o godz. 22 00 , ale będziemy mogli zostać o jedną noc dłużej bez dodatkowych kosztów. Tak więc o godz. 8 30, w sobotę 29 maja wyruszymy w podróż powrotną do domu  Jak już wcześniej informowałam naszym transportem tam i z powrotem zajmie się  nasz sołtys. 

Mam nadzieję że tym razem pandemia w wyjeździe nam nie przeszkodzi, będziemy musieli się przygotować  do obostrzonych warunków sanitarnych panujących w ośrodku.  Na ten czas nie wymagane są  od uczestników, testy na koronawirus.   

Serdecznie Państwa pozdrawiam jednocześnie życzę zdrowia.

 

Stowarzyszenie ”Nasze Zatonie” – Teresa Ambroziak – Kowala

Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł