INTERNET W ZATONIU

KOMUNIKAT FIRMY, KTÓRA REALIZUJE PRZYŁĄCZA INTERNETOWE W ZATONIU  PROŚBĄ O ZYCZLIWOŚĆ MIESZAKŃCÓW W REALIZACJI INWESTYCJI I PROŚBA SKIEROWANA DO SOŁTYSA ZATONIA

 

1. Sieć jest cały czas projektowana – “stare” Zatonie będziemy budowali na podbudowie słupowej Enei i ten projekt zostanie oddany najwcześniej. W przypadku tego rozwiązania, z uwagi na fakt że słupy stawiane były na posesjach prywatnych musielibyśmy z właścicielami podpisać zgodę, w skrócie:

      1.1. zgoda pozwala nam wejść na posesję, oczywiście tylko tam gdzie jest słup, zawiesić osprzęt, przeciągnąć kabel i wyjść – oczywiście wszystko za zgodą właściciela i wcześniejszym umówieniu terminu. Zgoda zabezpiecza właściciela działki do tego że wszystko jest robione na koszt naszej firmy i za wszystkie awarie/uszkodzenia bierzemy odpowiedzialność. Do tego jest zapis że właściciel działki nie będzie żądał pieniędzy za wejście na posesję.
    1. Równolegle projektowana jest sieć doziemna w “nowej” części Zatonia.
    2. Światłowód do Zatonia praktycznie już mam położony i w pierwszej kolejności planowane jest podłączenie masztu, aby radio zaczęło lepiej działać.
    3. Oczywiście każdy klient, który jest podłączony do naszej sieci zostanie automatycznie przełączony na światłowód.
    4.  Czy istnieje możliwość zorganizowania spotkania z mieszkańcami – bardzo zależy mi na “starej” części z uwagi na to, że temat słupów musimy i zgód musimy załatwić szybko.

 

W załączniku przesyłam wzór zgody.
Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł