Benefis pasjonatów w kisielińskim pałacu

       We wtorkowe popołudnie, 5 kwietnia, pałac kisieliński wypełnił się osobami, które przyszły na spotkanie z dwoma pasjonatami. To osoby, które w swoim życiu umiłowały wycieczki na których odkrywają piękno naszego kraju. Adam Sowa, znany fotograf, dokumentuje obiekty pałacowe na terenie województwa lubuskiego. Pokazywał w Kisielinie wielkoformatowe zdjęcia  oraz prezentował albumy.

Z kolei Piotr Lewandowski prezentował cząstkę swoich imponujących zbiorów znaczków turystycznych i odznak. W rozmowie z kuratorką wystawy Kamilą Winkler, opowiadał o swoich podróżach i przygodach związanych ze zdobywaniem znaczków.

Potem wraz z żoną Teresą musieli wspólnie przejść przez test małżeński, który rozbawił publiczność i samych uczestników.

Na koniec przedstawiciele Stowarzyszenia „Nasze Zatonie” Maria Idzikowska i Jarek Skorulski w imieniu stowarzyszenia wręczyli Piotrowi pamiątkę w postaci okładki pisma podróżniczego z jego podobizną.

Po części oficjalnej był czas na rozmowę przy dobrej kawie i lampce wina. Całość atmosfery tego miłego popołudnia dopełniały występy akordeonisty Jurija Tieplowa

Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł