32 FINAŁ WOŚP

Zatonie jak co roku pokazuje się z najlepszej strony na Finale WOŚP.  Tym razem Zielona Góra z parkiem w Zatoniu trafi do TVN w bezpośredniej relacji. Zobaczy więc nas  cała Polska. Stowarzyszenie Nasze Zatonie i Fundacja Ogrody Kultury zapraszają na wspólny wieczór przed pałacem.

Oj będzie się działo !!!!

 RUSZAMY ze sceną na naczepie samochodowej z piosenkami i licytacjami.

O godz. 17.00 wystąpi utalentowana młodzież ze studia REZONANS, które działa w Domu Harcerza.

Potem nasze licytacje. Pod młotek pójdą:

“Powitanie baronowej” –  obraz akrylowy Beaty Montowskiej – to piękna scena rozgrywająca się przed naszym pałacem. Z limuzyny wychodzi baron Falkenhauser, a na schodach wita go ostatnia właścicielka pałacu baronowa  Rana Lancken-Wakenitz.

“Pałacowy portyk” – akwarela uznanej zielonogórskiej artystki Izabeli Sak. Pięknie oprawiony romantyczny obraz, na którym uchwycony jest portyk z wyniosłymi kolumnami.

VOUCHER  na wieczór w kawiarni. Ekskluzywny wieczór w kawiarni otwartej tylko dla zwycięzców licytacji. Podczas wieczoru zostaną zaserwowane  flagowe produkty (nasza kawa, nasze herbaty biała, zielona i czarna, nasze wino i kule Maurycego, robione tylko dla naszej kawiarni) voucher przewidziany jest na 4-6 osób. 

W kawiarni będzie można obejrzeć wystawę plakatów WOŚP sprzed lat. 12 kolorowych plakatów, to część kolekcji członka Stowarzyszenia Nasze Zatonie Piotra Lewandowskiego.

Godz. 17.30 Występy młodzieży oraz pokaz Walca przed pałacem w wykonaniu tancerzy ze Szkoły Tańca GRACJA

Godz. 18.00 Wielki Finał transmitowany na żywo przez TVN  POLONEZ prowadzony przez Lubuski Zespół Pieśni i Tańca.

Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu

ZATAŃCZ Z NAMI PROSTY UKŁAD POLONEZA

( będzie kilka małych prób)

POKAŻMY JAK BAWI SIĘ ZIELONA GÓRA. POKAŻMY JAK WIELKIE MAMY SERCA.

Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł